pro sportovce

Každý sportovec či sportovní týmy prochází individuálním tréninkovým cyklem. Mezidobí mezi tréninkovými fázemi, stejně jako fáze po vrcholném výkonu (soutěžní zápasy,, závody atd.) doporučujeme využít k odpočinku, regeneraci a nápravě poškození, ke kterému došlo během tréninku (přetížení, úponové bolesti, různá poškození svalů…). A zde nastupujeme my. Nejprve sportovce komplexně vyšetříme a zhodnotíme předchozí zátěž. Dále navrhneme optimální postup procedur, které povedou k regeneraci a přípravě těla i duše do další tréninkové etapy. Tento postup je ověřen úspěchy mistra světa v biatlonu Romana Dostála a vicemistra Michala Šlesingra, stejně jako zkušenosti dalších členů reprezentačního týmu mužů a žen v biatlonu.

  

Samozřejmě že k regeneraci je možno využít jen našich regeneračních procedur, bez jakéhokoli předchozího vyšetření. Samotná vířivá lázeň má velice blahodárné účinky na odplavení nežádoucích látek, které jsou následně zdrojem únavy a v těle vznikají při soutěžních kláních, při nichž většinou dochází k maximálnímu vyčerpání a vypětí. Dále můžete v našem regeneračním prostoru navázat, zkombinovat a znásobit účinky regenerace ještě návštěvou finské sauny a vše zakončit a odpočinkový proces dovršující masáží. Která definitivně odplaví i ty poslední zbytky únavy a škodlivin z těla. A neboť předpokládáme, že všichni sportovci jsou nadšenci v tomto oboru a mají vždy zájem i o ostatní sportovní odvětví, než je jen to jejich, poskytujeme ještě možnost dokreslit atmosféru odpočinkového procesu, již zmíněným promítáním sportu na projekční plátno přímo u vířivé lázně, s možností poslouchat zvuk z přenosu i v potírně sauny. Takový způsob regenerace a odpočinku mezi důležitými zápasy vyzkoušel již několikrát například tým extraligových futsalistů. Tak sportovci, neváhejte a přijďte si odpočinout od náročné sportovní sezony.

Práce

Hledáme nové lidi do týmu
na pozici fyzioterapeuta.
V případě zájmu posílejte
své životopisy na
info@rehaland.cz

Rehaland

Jsme nestátní zdravotnické
zařízení poskytující
profesionální služby
v oblasti léčebné
rehabilitace dětí
a dospělých, ve všech
klinických oborech.

Zádová pohotovost


Řešení akutních potíží

Poskytujeme masáž
regenerační. léčebnou,
sportovní, klasickou
reflexní, lymfatickou,
shiatsu nebo reiki.

Víte že

poskytujeme službu: Zádová pohotovost (při akutních stavech), kde je garance zahájení léčby do několika hodin od kontaktu s Vámi.

Klientská linka pro všechna pracoviště

724 238 138

od 8:00 do 16:30 hod.

V terapii využíváme veškeré
současné fyzioterapeutické
metody a přístupy

Kontakty

Poliklinika Palackého 5
222 313 771

Právnická fakulta UK
724 238 138

Ženské domovy
724 281 137

Víte že

Můžete udělat svému blízkému radost díky dárkovému poukazu na jakékoliv rehabilitační či regenerační procedury.

Finská sauna

Nově nabízíme finskou
saunu s možností
suchých zábalů.

Nejbližší možný termín Vaší rehabilitace

poliklinika Palackého: příští týden

Právnická fakulta: příští týden

Ženské domovy: zítra