pro děti

Jednotlivé provozovny REHALANDu poskytují komplexní rehabilitační a regenerační péči dětem od narození do dospělosti. Každé dítě v různých fázích vývoje vystavuje svůj pohybový aparát zatížení. Tuto zátěž rozdělujeme na statickou (sezení, dlouhé stání na jednom místě) a dynamickou (chůze běh, zvedání břemen). Není-li takovéto namáhání adekvátní, začíná si dítě již v útlém věku budovat nevhodné pohybové návyky, které v dospělosti a stáří mohou vést k seriózním potížím. V rámci naší komplexní péče nabízíme uvědomělým rodičům konzultace a je-li třeba, zahájíme odbornou rehabilitační či pouze regenerační péči.

 

 

U novorozenců a batolat je důležité monitorovat rovnoměrnost rozvoje jejich pohybových dovedností, neboť první rok života je pro vývoj pohybového aparátu velmi důležitý. Rodičům a samotným dětem (pouze těm, u kterých na základě našich profesionálních zkušeností nalezneme odchylku od fyziologického motorického vývoje) umožníme zcela nenásilně vstoupit do časného motorického vývoje a nabídnout dítěti optimální pohybové vzory. Jednou z přirozených forem rozvoje je např. kojenecké plavání.

 

U dětí předškolního a školním věku dokážeme zhodnotit vliv zátěže školní docházky na vyvíjející se pohybový aparát (nošení těžké tašky, sezení v lavicích aj.). A jsme schopni vám pomoci vybrat vhodné pohybové aktivity pro vaše dítě. Vězte, že i předškoláci a malí školáci ocení strávení svého mimoškolního času v regenerační části našeho zařízení. Regenerační péči, např. řádění ve vířivce nabízíme dětem (malé skupince dětí), nebo současně i jejich rodičům.

Práce

Hledáme nové lidi do týmu
na pozici fyzioterapeuta.
V případě zájmu posílejte
své životopisy na
info@rehaland.cz

Rehaland

Jsme nestátní zdravotnické
zařízení poskytující
profesionální služby
v oblasti léčebné
rehabilitace dětí
a dospělých, ve všech
klinických oborech.

Zádová pohotovost


Řešení akutních potíží

Poskytujeme masáž
regenerační. léčebnou,
sportovní, klasickou
reflexní, lymfatickou,
shiatsu nebo reiki.

Víte že

poskytujeme službu: Zádová pohotovost (při akutních stavech), kde je garance zahájení léčby do několika hodin od kontaktu s Vámi.

Klientská linka pro všechna pracoviště

724 238 138

od 8:00 do 16:30 hod.

V terapii využíváme veškeré
současné fyzioterapeutické
metody a přístupy

Kontakty

Poliklinika Palackého 5
222 313 771

Právnická fakulta UK
724 238 138

Ženské domovy
724 281 137

Víte že

Můžete udělat svému blízkému radost díky dárkovému poukazu na jakékoliv rehabilitační či regenerační procedury.

Finská sauna

Nově nabízíme finskou
saunu s možností
suchých zábalů.

Nejbližší možný termín Vaší rehabilitace

poliklinika Palackého: příští týden

Právnická fakulta: příští týden

Ženské domovy: zítra