masáže

V rámci regenerační části programu poskytujeme masáž regenerační, léčebnou, sportovní, klasickou, reflexní, lymfatickou, Shiatsu nebo Reiki. Některé provozovny se specializují na vybrané typy masáže, a proto doporučujeme dostupnost ověřit u Vašeho ošetřujícího fyzioterapeuta nebo na klientské lince, kde se také můžete objednat.

 

Provozovna Strašnice, Vodafone centrum je specializována na specifické druhy masáže Shiatsu, Reiki. Péče je zajišťována externím pracovníkem, je proto nutné se předem objednat.

 

Přístrojovou lymfatickou masáž můžete absolvovat pouze v provozovně v budově Právnické fakulty. V souvislosti s aplikací se můžete také zapojit do klinické studie, která sleduje klinický účinek procedury. Účastníkům studie je poskytnuta sleva.

 

Základní lokalizace masážních sestav: obličej, krční páteř a šíje, záda, pánev a bederní páteř horní končetiny, dolní končetiny včetně plosek a samozřejmě celotělová masáž. Druh a lokalizace je indikován dle vstupního vyšetření nebo výhradně na přání klienta. Masáže jsou realizovány pomocí různých prostředků (masážních olejů, emulzí a gelů), jejichž výběr je též zcela na klientovi, dle jeho vlastního pocitu, tak aby celá procedura byla co nejpříjemnější. Před masáží se doporučuje nahřátí, buď jen budoucí masírované části těla, nebo těla celého, a to ve vířivé lázni, která je však k dispozici pouze v provozovně v budově Právnické Fakulty, či nahřátí pomocí tepelných nosičů „Fango“ (pytlíky naplněné rašelinou a zahřáté na teplotu kolem 56 °C). Alternativní avšak zcela běžnou možností prohřátí těla je sprchování, to však velmi teplou vodou. Svalová i ostatní tkáň je po zahřátí lépe hloubkově masírovatelná, je poddajnější a masážní procedura má vyšší účinek. Klient je naším pánem, což je pro nás impulsem pro vytvoření dokonalé atmosféry a dosažení maximálního pohodlí a regenerace klienta při masážní proceduře.

Práce

Hledáme nové lidi do týmu
na pozici fyzioterapeuta.
V případě zájmu posílejte
své životopisy na
info@rehaland.cz

Rehaland

Jsme nestátní zdravotnické
zařízení poskytující
profesionální služby
v oblasti léčebné
rehabilitace dětí
a dospělých, ve všech
klinických oborech.

Zádová pohotovost


Řešení akutních potíží

Poskytujeme masáž
regenerační. léčebnou,
sportovní, klasickou
reflexní, lymfatickou,
shiatsu nebo reiki.

Víte že

poskytujeme službu: Zádová pohotovost (při akutních stavech), kde je garance zahájení léčby do několika hodin od kontaktu s Vámi.

Klientská linka pro všechna pracoviště

724 238 138

od 8:00 do 16:30 hod.

V terapii využíváme veškeré
současné fyzioterapeutické
metody a přístupy

Kontakty

Poliklinika Palackého 5
222 313 771

Právnická fakulta UK
724 238 138

Ženské domovy
724 281 137

Víte že

Můžete udělat svému blízkému radost díky dárkovému poukazu na jakékoliv rehabilitační či regenerační procedury.

Finská sauna

Nově nabízíme finskou
saunu s možností
suchých zábalů.

Nejbližší možný termín Vaší rehabilitace

poliklinika Palackého: příští týden

Právnická fakulta: příští týden

Ženské domovy: zítra