o nás

Pečujeme o vaše tělo
  

Dovolujeme si představit vám soukromé centrum komplexní rehabilitace a regenerace REHALAND. Jsme nestátní zdravotnické zařízení poskytující profesionální služby v oblasti léčebné rehabilitace dětí a dospělých, a to ve všech klinických oborech. Klademe vysoké nároky na zajištění čistoty a hygieny v našich provozovnách.
  

Terapeutický tým je tvořen lékařem v odbornosti fyziatrie balneologie a léčebné rehabilitace a fyzioterapeuty specializovaných ve všech současných terapeutických metodách.
  

Poskytujeme péči klientům všech věkových kategorií z celé České republiky i ze zahraničí, kteří mají zájem zlepšit stav svého pohybového aparátu. Součástí poskytovaných služeb je i nabídka ortéz značky Thuasne a rehabilitačních pomůcek. Individuálně upravujeme ortopedické vložky firmy Schein orthopedic. Úspěšnost terapie ověřujeme pomocí vlastních klinických studií, na jejichž základě navrhujeme modernizaci léčebných postupů. Podílíme se na vývoji moderních terapeutických prostředků a zavádíme je do praxe.
  

Ke klientovi přistupujeme vždy individuálně. Řešení obtíží zahajujeme vstupním vyšetřením. Seznamujeme klienta se stavem jeho pohybového aparátu a s ohledem na maximální využití dostupných prostředků navrhujeme cíl terapie a možnosti jeho dosažení. Klient se ve spolupráci s terapeutem rozhodne, jaký léčebný postup je pro něj optimální. Věnujeme maximální úsilí, abychom odstranili příčiny problémového stavu, a tím současně odstraňujeme i důsledky. Délka terapeutické jednotky je 50 minut.
  

V návaznosti na rehabilitační péči poskytujeme také regenerační služby. Provozujeme regenerační zařízení klubového typu, které dbá na soukromí klientů. Podle vašich individuálních požadavků nastavíme podmínky tak, že se zbavíte stresu, dobijete energii a odpočinete si. Připravili jsme pro vás několik nadstandardních režimů v regeneračním provozu: tzv. atmosféry.
  

Můžete sledovat sportovní přenosy z vířivky, jednat s obchodním partnerem při masáži, či se občerstvit v nápojovém baru.

Práce

Hledáme nové lidi do týmu
na pozici fyzioterapeuta.
V případě zájmu posílejte
své životopisy na
info@rehaland.cz

Rehaland

Jsme nestátní zdravotnické
zařízení poskytující
profesionální služby
v oblasti léčebné
rehabilitace dětí
a dospělých, ve všech
klinických oborech.

Zádová pohotovost


Řešení akutních potíží

Poskytujeme masáž
regenerační. léčebnou,
sportovní, klasickou
reflexní, lymfatickou,
shiatsu nebo reiki.

Víte že

poskytujeme službu: Zádová pohotovost (při akutních stavech), kde je garance zahájení léčby do několika hodin od kontaktu s Vámi.

Klientská linka pro všechna pracoviště

724 238 138

od 8:00 do 16:30 hod.

V terapii využíváme veškeré
současné fyzioterapeutické
metody a přístupy

Kontakty

Poliklinika Palackého 5
222 313 771

Právnická fakulta UK
724 238 138

Ženské domovy
724 281 137

Víte že

Můžete udělat svému blízkému radost díky dárkovému poukazu na jakékoliv rehabilitační či regenerační procedury.

Finská sauna

Nově nabízíme finskou
saunu s možností
suchých zábalů.

Nejbližší možný termín Vaší rehabilitace

poliklinika Palackého: příští týden

Právnická fakulta: příští týden

Ženské domovy: zítra