Naše služby poskytujeme ve třech moderně vybavených pracovištích v centru Prahy – v budově Právnické fakulty UK, na Poliklinice Palackého a v Ženských domovech. Všechny naše pobočky mají bezbariérový přístup a jsou v provozu každý pracovní den od 7 do 21 hodin nebo dle objednání.

Veškeré informace vám vždy ochotně poskytne naše recepce na telefonním čísle 724 238 138, kde se také můžete objednat.

Podrobné údaje o umístění poboček, dopravním spojení a parkování najdete na stránce Kontakty.

FYZIOTERAPIE A REHABILITACE

Na všech pobočkách najdete rehabilitačního lékaře a tým zkušených fyzioterapeutů, kteří nabízí kompletní škálu odborných rehabilitačních technik.
Některé specializované techniky (funkční terapie refluxu jícnu, fyzioterapie dětí po kardiologických operacích apod.) nabízí pouze terapeuti, kteří jsou v těchto oblastech speciálně proškoleni a mají k jejich aplikaci dostatečné zkušenosti, proto může být jejich poskytování omezeno na konkrétní pracoviště.

FYZIKÁLNÍ TERAPIE

Všechny naše pobočky jsou vybaveny také přístroji pro elektroterapii, magnetoterapii a terapii ultrazvukem. Aplikace laseru probíhá na pracovišti v Ženských domovech. Vodoléčbu celotělovou můžete absolvovat v pobočce na Právnické fakultě (upozorňujeme, že během letních měsíců je provoz vířivé lázně omezen) a částečnou na pobočce Poliklinika Palackého (vhodná pro vodoléčbu končetin).

RELAXACE A REGENERACE

Masáže, vířivou lázeň a saunu najdete na pobočce v budově Právnické fakulty. O provozu sauny a vířivky se prosím informujte telefonicky.

Manuální i přístrojovou lymfatickou drenáž nabízíme také na pobočce v budově Právnické fakulty, kde je k dispozici přístroj PNEUVEN.