Našim klientům nabízíme širokou škálu masáží – klasickou, regenerační, léčebnou, sportovní, reflexní či lymfatickou (lymfatická drenáž je dostupná též jako přístrojová nebo kombinovaná, což je její neúčinnější varianta).

Masírujeme celé tělo, ale také vybrané části jako obličej, krční páteř a šíji, záda, pánev a bederní páteř, horní končetiny a dolní končetiny včetně plosek. Druh a lokalizace masáže záleží zcela na přání klienta, stejně jako druh zvoleného masážního oleje, emulze či gelu.

Lymfatickou drenáž (manuální i přístrojovou) lze objednat pouze v provozovně v budově Právnické fakulty. Ostatní masáže lze objednat v tuto chvíli pouze na provozovně Ženské domovy. Pro ověření dostupnosti a objednání či další informace se prosím obraťte na naši recepci na tel. 724 238 138.

Před masáží doporučujeme předchozí nahřátí masírované části těla, anebo rovnou celého těla. Svalová i ostatní tkáň je po zahřátí lépe hloubkově masírovatelná, je poddajnější a masážní procedura má vyšší účinek. Nahřátí je možné ve vířivé lázni (v provozovně v budově Právnické fakulty), či nahřátím pomocí tepelných nosičů Fango (sáčky naplněné rašelinou a zahřáté na teplotu kolem 56 °C).
Alternativní, avšak zcela běžnou možností prohřátí těla je osprchování velmi teplou vodou.